Moje šťastná hvězda

Dostal doma od ženy nůž na krk?

Loni se PATRIK (32) a MARKÉTA (34) DĚRGELOVI stali podruhé rodiči a řada věcí se u nich doma prý změnila. Drží ho manželka zkrátka?


Nemocniční prostředí, kde trávil Patrik Děrgel (32) díky seriálu Ordinace v růžové zahradě spoustu času, vyměnil nedávno za kriminalistický tým v seriálu Odznak Vysočina. Natáčení kriminálky je pochopitelně odlišné od kamenické telenovely, minimálně v tom, že herci nedělá společnost jeho manželka Markéta Děrgelová (34).


Ta totiž loni v létě porodila své druhé dítě, dceru Miru, a víc než o práci se teď stará hlavně o rodinu. Děrgel byl vždycky s časem dost na štíru a vracel se domů hodně pozdě. Někdy prý ani neviděl staršího synka Vavřince (5) usínat. Tomu ale zřejmě udělala jeho žena přítrž. 


Herec moc dobře ví, že je manželka na většinu věcí sama.

Několik dní mimo domov 

Zatímco Ordinace se natáčí v pražských ateliérech, kvůli Odznaku Vysočina musel herec cestovat o poznání dál. „Docela jsem to stíhal, po dálnici, když se nic neděje, jste na Vysočině za hodinu a deset minut, tak se to dá zvládnout na otočku,“ vysvětloval Děrgel s tím, že kvůli dojíždění trávil poměrně dost času mimo domov, takže jeho žena byla na dvě malé děti sama.

Někdy se prý stalo, že tam musel zůstat tři nebo čtyři dny, což bylo náročné nejen pro něho, ale zejména pro Děrgelovou. S tím se ale prý počítalo a dvojnásobná maminka je podle svého muže velmi šikovná, takže ji to nijak nerozhodilo a zvládla to dobře.

Nejraději by ale měla pochopitelně manžela co nejvíc doma. Možná i proto rázem Patriku Děrgelovi skončily takřka veškeré kratochvíle.

Žádná kapela ani pivko

„Posedávání v kavárničkách nebo u pivínka jsem vypustil,“ přiznává herec s tím, že dokonce přestal hrát s přáteli v kapele. Kdo by si ale myslel, že za tím vším stojí přísná manželka, která svého muže omezuje a nutí ho trávit čas doma místo s přáteli, pletl by se. Herec totiž tvrdí, že on sám je smutný, když musí od rodiny odjet. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden