Můj čas na kafíčko

Dramatický střet: Prachař zasazuje Agátě osudový úder u soudu!

Velikonoční příměří, které Agáta Hanychová (39) navrhla oběma otcům svých dcer, dlouho nevydrželo. Jakub Prachař (40), s nímž má Agáta dceru Miu, znovu vyvolal bouři. Bývalé manželce chce dokázat, že její pořady na kanálu HeroHero jí přinášejí značné příjmy.

Pořad Ornelly a Agáty si rychle získal věrné publikum, s téměř 6 tisíci předplatiteli, kteří platí 6 euro měsíčně, tedy zhruba 150 korun.

Díky tomu pořad měsíčně vydělává kolem 900 tisíc korun, které se dělí mezi zakladatele platformy HeroHero a obě hlavní aktérky. Jakub Prachař nyní přizval zakladatele HeroHero k soudu, aby poskytl svědectví o finančních příjmech matky šestileté Mii.

Hanychové je oporou její manžel Mirek Dopita.

„Děkuji vám, že si předplatné kupujete, ale že mu to vadí natolik, že si předvolá zakladatele HeroHero, aby přesně věděl, kolik procent dostávám a jak se dělíme s Ornellou... Normálně se mohl zeptat mě,“ rozčilovala se Agáta na sociálních sítích.

„A že mi nepřeje žádný úspěch, člověk, který je třikrát týdně v televizi a má úspěšné pořady, ale trápí ho, že já bych si mohla vydělat nějaké peníze, aby se jeho dcera měla dobře,“ dodala rozhořčeně.

Prachař přitom rozhodně nepatří mezi muže, kterým by se kariérně nedařilo, což uznala i sama Agáta. „Jakube, vyděláváš asi stokrát víc než já, tak zkus být normální,“ vyzvala ho.

Celý spor se točí kolem výživného, jak ukázala Agáta zveřejněním SMS zprávy od jedné ze svých kamarádek. V ní stálo: „Nechce platit alimenty? Smutné, hlavně že má na nemovitosti v Dubaji, ale tohle ho štve.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden