Můj kousek štěstí

Tají Borhyová nečekaný rozchod?

Můj kousek štěstí

Je jisté, že o další prstýnek, který skončí na dně jejího šuplíku, už Borhyová nestojí...

Vztah s mladým právníkem jde ke dnu a sny o veselce se vzdalují? Ještě loni moderátorka mluvila o svých svatebních plánech, dnes se zdá, že za dokonalým úsměvem skrývá další milostné zklamání.

Sny o romantické svatbě se nejspíš hroutí. Ještě před pár měsíci nadšeně popisovala své představy o svatebním dni, který chtěla prožít někde na písečné pláži za zvuku šumění moře, dnes to ale vypadá, že je to v nedohledu a kráska bude místo prstýnků a svatebních šatů spíše shánět nového ženicha.

Spekulace o možném rozchodu s právníkem Michalem Smečkou (36) se nejvíce začaly šířit začátkem března, kdy Lucie Borhyová (46) dorazila na jeden z brněnských plesů v doprovodu zcela

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden