Můj čas na kafíčko

Drsné hádky na denním pořádku?

Protože má hvězda Slunečné Lucie Benešová (45) za manžela herce a moderátora Tomáše Matonohu (48), musela mu přizpůsobit i svůj život. Lucie se netají tím, že na pomoc manžela Tomáše se v poslední době nemůže příliš spolehnout a osmdesát procent běhu domácnosti řídí ona.

Manžel byl prý vždy natolik vytížený, že na chod domácnosti neměl kapacitu. To se sice nyní změnilo, protože skončil stejně jako Lucie bez práce, ale ani to ho nedonutilo, aby pomáhal v domácnosti. To Lucii namíchlo a dala mu to najevo. Proslýchá se, že kvůli tomu jsou u nich doma hádky na denním pořádku.

Chtěla, aby se doma neváleli a něco dělali

Sama Lucie přiznává, že zřejmě pod vlivem svých kamarádek měla bláhové tendence Tomáše předělat k obrazu svému a více
ho zapojovat do chodu domácnosti. „Vždycky jsem si myslela, že bychom si mohli úkoly rozdělit, ale nakonec jsem pochopila, že to stejně nemá smysl,“ vysvětlila Benešová, která doma dělá úplně všechno, a často pak neví, kde jí hlava stojí.

Ale zase to má všechno udělané bez zbytečných řečí a podle svého vkusu. Stejně ji prý mrzí, že není úplně důsledná a do péče o domácnost nezapojí víc také své čtyři děti Luciána (23), Sáru (21), Štěpána (14) a Laru (8), ale údajně už to zkoušela a nic moc s nimi bohužel nezmůže.

Navíc chápe, že ti mladší se potřebují učit a výuku musí mít kvůli zrušení školy doma. „Můj problém je, že jsem nezavedla žádný rozpis prací, nejradši si všechno dělám sama, protože vím, že to bude rychle hotové, a hlavně nejlíp,“ řekla.

Často to mezi nimi pořádně zaskřípe

Přestože je herčka na jednu stranu ráda, že je rodina pospolu a mají na sebe mají dost času, na druhou jim to doma už dost skřípe. „Teď máme často ponorku, ale snažíme se s tím něco dělat a každý den vymýšlíme, program, aby nebyl důvod k hádkám kvůli blbostem.

Tak jsme se domluvili, že natočíme krátký film, který bude v hororovém stylu,“ svěřila se Lucka, která po všech těch hádkách moc dobře ví, že stížnosti a nadávky vedly jen k frustraci a mrzení. Jak u ní a dětí, tak u manžela. Navíc je na nervy
z toho, že jí docházejí peníze, a celá rodina se tak musela hodně uskromnit.

Začala si uvědomovat, že kdyby v minulosti tak nerozhazovala, byla by dnes na tom finančně mnohem lépe. Nyní musí čerpat z toho, co mají naspořeno. Takže jestli tuto prekérní situaci s manželem rychle nevyřeší, není vyloučeno, že by mohli zůstat úplně na mizině.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden