Moje sladké tajemství

Drsné kopačky pro Prachaře? Sandeva raději tráví čas s jiným!

Moje sladké tajemství

Jejich vztah si asi představovala jinak. Zjistila, že je jí bez něj přece jenom líp?

Zvěsti o rozchodu půvabné herečky Sary Sandevy (26) a Jakuba Prachaře (40) sílí! Nedávno si kráska vyrazila sama na exotickou dovolenou, kde nabírala síly, a navíc se na place Jedné rodiny drsně pohádala s Vincentem Navrátilem (27). Je za tím žárlivost?

Donedávna byli Sara Sandeva (26) a Jakub Prachař (40) takřka dokonalý pár. Ona půvabná víla, která mlčky snášela veškeré jeho rozmary, a on neřízená střela, která klidně ukáže na fotbale nahý zadek nebo přijme roli v tom nejsprostším filmu široko daleko. Přesto jim to klapalo několik let. Jenže s tím je zřejmě konec!

Neustálé spory už ji mají pěkně unavovat

Vidle mezi ně hodily už spory s Prachařovou bývalou ženou Agátou Hanychovou (39), které se vyostřily natolik, že exmanželé znovu skončili u soudu. Tentokrát šlo o

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden