Můj kousek štěstí

Krejčíková už má políčeno na náhradníka?

Mělo snad druhé dítě zachránit vztah? Podobné kroky ale často fungují jen chvíli...

Dochází jí trpělivost. Svatba už z tohoto vztahu skutečně nekouká, partner herečky je v opakovaném podezření z nevěry. A ona? Netají náklonnost k jiným mužům. Možná už nového, zábavnějšího štramáka, našla...

Dvakrát ji tělocvikář Ondřej Rančák (32) požádal o ruku, hvězda seriálu Ulice to samé učinila jednou. Přesto Aneta Krejčíková (33) dosud nestanula před oltářem. Podle mnoha lidí to není normální. Sama herečka si nedávno posteskla, že si ji partner možná vůbec vzít nechce.

Teď to vypadá, že už nechce trpět a konečně se rozhodla jednat. Několik na sobě nezávislých zdrojů potvrdilo, že vnadná blondýnka na Rančáka tlačí, aby učinil definitivní rozhodnutí, nebo ho prý udělá za něj, což by podle všeho znamenalo rozchod.

V minulosti se už přitom o jejich krizi spekulovalo několikrát, jednou se dokonce měli rozejít. Zachránily je asi jejich děti, protože se říká, že si další šanci dali jen kvůli Benovi (5) a Toničce (3). Tentokrát už by to ale mohlo být vážnější.

Je možné, že definitivně poslední kapkou pro herečku mohou být zprávy, které se před pár týdny šířily na internetu. Rančák totiž měl psát jiným ženám na seznamce. Přitom se povídá, že herečka už mu v minulosti jednou nevěru odpustila.

Pokud by tedy měl fitness trenér opravdu další žhavý románek, asi už by tak tolerantní nebyla. Je otázka, jak vysoko či nízko má v tomto směru nastavenou laťku.  Tím spíš, že Krejčíková nedávno z jedné společenské akce odcházela nad ránem značně rozradostněná po boku moderátora Kamila Bartoška (38) alias Kazmy.

Možná se po jeho boku pouze potřebovala uvolnit. Třeba je to ale jinak a Rančák už má konkurenci. Není to vůbec vyloučené, ona totiž vypadá fantasticky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden