Moje šťastná hvězda

Drsný rozvod kvůli nevěře s mladší milenkou?

Moje šťastná hvězda

I když má doma ženu, po které touží spousta mužů, šušká se, že jí není úplně věrný. Opravdu tak skončí jedno z nejstabilnějších manželství v českém showbyznysu?

Mnozí je vnímají jako dvojici, kterou nemůže nic a nikdo rozdělit. Bohužel se ale proslýchá, že si našel PETR MALÁSEK (58) k manželce DANĚ MORÁVKOVÉ (52) i mladší milenku. Co je na tom pravdy?

Už je to dlouhých pětadvacet let, co si moderátorka Snídaně s Novou Dana Morávková (52) a muzikant Petr Malásek (58) slíbili před oltářem věčnou lásku. Od té doby jsou takovým vzorovým manželským párem, který nepřitahuje žádné skandály a miluje se jako na na samotném začátku.

V posledních měsících se ale šušká, že Dana Morávková bohužel odhalila, že je jí milovaný manžel nevěrný, a je z toho úplně zničená. Co je na tom pravdy?

Působili jako reklama na štěstí

Dlouho si nikdo nedokázal představit, že právě tohle manželství postihne krize. Koneckonců, ještě před

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden