Můj kousek štěstí

Drsný souboj o dceru!

I se Soukupem to byla zprvu velká láska, teď mu Agáta nemůže přijít na jméno.

Klidný rozchod a přátelské vztahy? Tak to ani náhodou! Máme tu vzájemné osočování i intriky.

Mezi Agátou Hanychovou (38) a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54) to probublává, jako dlouho tažený vývar. Zatím svoji nenávist drží víceméně pod pokličkou, ale kdykoli může dojít k explozi.

Tím spíš, že bývalá modelka už si domů nastěhovala otce svého syna Kryšpína (12), Mirka Dopitu (39). Chlubí se s ním i na sociálních sítích, vyrážejí společně i se Soukupovou šestiměsíční dcerou Rozárkou na výlety. Vypadají jako spokojená rodinka.

V minulosti její vztah s Dopitou provázely skandály. Snad to tentokrát bude lepší.

Dokážou se domluvit?

Majitel televize Barrandov tím asi příliš nadšený není. Dcerku by údajně chtěl do střídavé nebo plné péče, nakonec ale bude mít hlavní slovo soud, protože bývalí partneři se na výchově dcery nemohou shodnout.

Vzájemně se dokonce natáčeli, když si Rozárku předávali, a padat mají i ostrá slova. Je jasné, že holčičce tím nijak neprospívají.

Soukup se jí může mstít

Proti Soukupovi zřejmě hraje i fakt, že je oficiálně nezadaný. Zatímco Hanychová s Dopitou si minimálně před veřejností mohou hrát na krásnou rodinku a pevné zázemí, Soukup takový pohled nabídnout nemůže.  Na druhou stranu může ukazovat na skutečnost, že Agáta žila dost prostopášným životem.

Po rozvodu s Jakubem Prachařem (40), se kterým má dceru Miu (6), střídala partnery jako na běžícím pásu, její krátkodobé románky měly trvanlivost pár měsíců. Soukup tedy „munici“ má. Jde jen o to, zda ji použije, nebo raději zvolí mírovou cestu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden