Dvořil se jí i božský Kája

Bývalý manžel ji hnal na testy otcovství, do porodnice šla pěšky, aby se v autě nepotkala s milenkou svého exmanžela

Pochází z výjimečného hereckého rodu, ale chtěla být lékařkou. Nevyšlo to, a tak se krásná Evelyna Steimarová (77) vrátila zpět do velké herecké rodiny. A ještě k tomu popletla hlavu řadě velkých hvězd.

Pro ty, kteří dobu vlády jedné strany nezažili, tu máme malé vysvětlení. Pokud jste neměli dělnický původ, někdo z rodiny zmizel za kopečky nebo se dopustil jiné protistátní činnosti, vaše šance dostat se na vysokou školu se rovnala nule.

Platilo to i pro Evelynu Steimarovou, jejíž otec, slavný automobilový jezdec Jaroslav Juhan (1921–2011), se jednoho dne rozhodl pro emigraci. Na to, že jednou bude mít před jménem MUDr. mohla pohledná mladá dáma klidně zapomenout.

Dáte si ještě jeden grog?

Ještě zkusila poslední šanci. Vyrazila do pracovního procesu, aby si zasloužila důvěru strany a lidu, jak se tehdy říkalo. Mohli jste ji objevit na šichtě v sodovkárně, několik měsíců se živila jako

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden