Moje šťastná hvězda

Facka na place, ale v soukromí to byla mezi Šafránkovou a Abrhámem velká láska

Moje šťastná hvězda

Diváci je bezmezně milovali a kolegové obdivovali. Prožili spolu bezmála půl století a byli si tak blízcí, že jeden bez druhého nedokázali žít.

Manželství Libuše Šafránkové (†68) s Josefem Abrhámem (†82) mohlo leckomu připomínat skutečnou pohádku. Tvořili sympatický a okouzlující pár a skandály se jim vyhýbaly.

Oba byli vynikající herci, kterých si vážili kolegové a diváci je milovali a oba považovali toho druhého za svého osudového partnera. Přesto začátek vztahu mezi Libuší Šafránkovou (†68) a Josefem Abrhámem (†82) nebyl úplně jednoduchý, protože sympatický herec měl vážnou známost a rozchod pro něj nebyl vůbec jednoduchý.

Nezapomenutelné role

Dohromady je svedlo divadlo, k němuž měli oba blízko už od dětství. Libuše Šafránková prožívala to své ve Šlapanicích u Brna, kam se s láskou vracívala i v době, kdy už

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden