Můj čas na kafíčko

Tajně sní o Němcovi?

Chce jít za hlasem svého srdce, i když je cesta velmi trnitá.

Herečka Denisa Nesvačilová (32) hraje v seriálu ZOO pořádnou mrchu. Ve skutečnosti je to ale prý citlivá žena, která touží po vášnivé lásce.


Poslední dobou to ovšem vypadá, že si vybírá špatné muže. Momentálně má být tajně zamilovaná do pohledného herce Marka Němce (43). Nemůže si prý pomoct a stále na něj myslí. Což o to, možná by spolu i vytvořili hezký pár, jenže Němec je zadaný.


Marek Němec (43).

Jeho partnerkou je mladší kráska Petra Hebká, se kterou sdílí jednu domácnost a nemůže si ji vynachválit. Těžko tak říct, jestli má Denisa u Němce šanci. Každopádně je jasné, že součástí dalšího milostného trojúhelníku určitě být nechce.

Jistě má stále v živé paměti, jak si s ní několik měsíců hrál scenárista Petr Kolečko (40). Ačkoli jí ale nasliboval hory doly, nakonec z toho byl smutný rozchod, který herečka dlouho oplakávala.

A brala jako velký podraz, když se po čase vrátil ke své bývalé partnerce, modelce Anetě Vignerové (36), a vzal si ji pak i za manželku. Na každý pád Denise přejeme, aby toho pravého brzy potkala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden