Gabriela Partyšová: Zkouší slepit manželství?

Schyluje se k velkému comebacku? "Zjistili jsme, že spolu nemůžeme žít pod jednou střechou, ale zůstali jsme přáteli," vyjádřila se moderátorka Gabriela Partyšová (39) řekla o svém rozpadlém manželství s Danielem Farnbauerem (40) před časem.

Byli spolu tři roky, a vztah utnuli dvacet měsíců po svatbě. Všichni už brali jako definitivní, že dvojice se rozchází. Nyní ale Partyšová pronesla velmi nečekaná slova.     Je evidentní, že Farnbauera stále nedostala z hlavy.

A možná ani on ji... I když to mezi nimi křípalo, Partyšové nejspíš stále hoří v srdci plamínek naděje, že by oni dva ještě mohli najít společnou cestu. Moderátorka sice stále opakuje, že spolu nedokážou vyjít, zvláštní ale je, že zmiňuje slovíčko "zatím", jakoby doufala, že se to jednou prolomí a začne jim to klapat na jedničku.

„Zjistili jsme, že je nám lépe, když žijeme odděleně. Jsme denně v kontaktu a často na sebe myslíme, ale zatím spolu nedokážeme žít pod jednou střechou. Takovýhle model nám vyhovuje,“ nechala se slyšet.     Partyšovou nejspíš drží nad vodou právě vidina toho, že se k sobě zase jednou vrátí nebo že budou prostě udržovat vztah na dálku.

Právě partnerské karamboly totiž snáší velmi špatně. Například krach prvního manželství s podnikatelem Josefem Koktou (60) ji dohnal až k závislosti na lécích. „Rok jsem byla závislá na prášcích na spaní, abych vůbec spala a na nic nemyslela.

Samozřejmě mi hodně pomohla psycholožka. Teď si hodně pomáhám jógou a meditacemi. Už si to dokáži v sobě srovnat a vnitřně se uklidnit,“ sdělila s tím, že k psycholožce dochází i nyní. Nedělá si ale plané naděje? Lidé se nemění a jen těžko lze očekávat, že by se na jejich soužití něco změnilo.

.

reklama
reklama