Gillian Anderson - Je na kluky i na holky a ráda se směje

Na rozdíl od upjaté agentky Scullyové, která se za nic na světě neusmívala, je Gillian veselá a spontánní. Střídat partnery ji baví.

Rodačka z Chicaga má toulavou krev. Snad za to může dětství, kdy její rodina střídavě žila ve Spojených státech, v Portoriku a ve Velké Británii. Do Ameriky se vrátili, když bylo Gillian jedenáct let.

Byla výstřední a ráda provokovala. Na střední škole ji považovali za třídního šaška, neustále na sebe upozorňovala vtipy, spolužáci se smáli jejímu silnému britskému přízvuku.

Byla rozená herečka. Říkali jí „ta nejbizarnější dívka“. Anebo „ta, která nejspíš skončí v lochu“. Během maturitního večírku na ni volali policii, opilá běhala po školních chodbách a lepidlem zalepovala zámky ve dveřích do tříd.

Již tehdy ji pohltilo divadlo, účinkovala ve školním souboru, po absolvování střední školy divadlo i studovala. Ve dvaadvaceti se přestěhovala do New Yorku, pracovala jako servírka, hrála v několika divadlech a čekala na

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden