Herce málem vyhodili z okna

Herec ROMAN SKAMENE (66), který před časem účinkoval v seriálu Sestřičky Modrý kód, si v minulosti kvůli dluhům prožil své.

Proslavil se filmem Útěk nebo také seriálem Záhada hlavolamu. Herecky nadaný Roman Skamene (66) herectví miloval už od dětství a nedokázal si představit, že by dělal něco jiného.

Když se z něj ale stal dospělý muž a otec dvou dětí, toužil mít nějaká ta zadní vrátka, kdyby se náhodou něco stalo. Rozhodl se tedy, že se svou manželkou Renatou (66) začnou podnikat. Chtěli si otevřít hospodu, ale na tu si musel Roman půjčit peníze, aby do začátku vše zafinancoval.

Okrádal ho vlastní personál

Nicméně nečekal, co se stane pak. Jeho hospoda začala mít obrovské ztráty a on nechápal, co je špatně. Pak ale zjistil, kde je chyba. Jeho zaměstnanci u něj totiž údajně kradli, a proto byl neustále v minusu.

I když personál několikrát vyměnil, nepomohlo to. Herec si tak půjčoval další a další peníze, aby poplatil dluhy, a nakonec musel žádat o pomoc i lichváře. Ani těm ale peníze nesplácel, neměl z čeho.

A tak ho čekaly následky. Jednoho dne za ním lichváři vtrhli do hospody a z okna, které bylo ve třetím patře, ho drželi jen za nohy.

V tu chvíli Romana zachránil jeho kamarád Ivan Jonák (†59), který za něj dlužnou částku zaplatil. Skamene mu byl nesmírně zavázaný a od té doby si dává velký pozor na to, komu může věřit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden