Herci ze Specialistů si jdou po krku?

Možná zasáhla Rybová

Seriál Specialisté se otřásá v základech. Končí hlavní hvězdy a vracejí se „staří známí“. Zejména návrat Davida Prachaře (63) může nadělat hodně zlé krve. V přímém ohrožení „vyhazovu“ se ocitá Martin Dejdar (57). Nahlas se totiž hovoří o tom, že comeback Prachaře bude dříve či později Dejdarův konec.

Důvod je prostý, diváci si ho v seriálu neoblíbili. Poslední dobou jsou na něj doslova vysazení, což je znát i v různých diskusních fórech. Svou roli mohou samozřejmě sehrát i zákulisní pletichy.

Za Prachaře mohla lobbovat jeho manželka Linda Rybová (47), která je díky jedné ze zásadních rolí v seriálu Ulice na Nově jako doma. Více či méně se tak zná i se scenáristy Specialistů. Tak proč neztratit za svého drahého chotě nějaké to slovíčko?

Prachař se může radovat, návrat do seriálu pro něj znamená i další slušný příjem.

Ego a peníze

Pokud by se zvěsti o Dej­darově konci potvrdily, byla by to rána nejen pro jeho herecké ego, ale i pro rodinný rozpočet. Vždyť díky Specialistům si přijde na velmi slušné peníze.

Když si vezmeme, že v seriálu Slunečná braly největší hvězdy kolem 17 tisíc za natáčecí den, ve Specialistech to může být podobné. Pokud by Dejdar točil dvanáct dní v měsíci, dostaneme se na částku kolem 200 tisíc korun. To zní dost slušně!

Je tu varování

Nikdo by se tedy asi nemohl příliš divit, kdyby během natáčení docházelo mezi Dejdarem a Prachařem k různým „třenicím“. Snad jsou ale oba natolik velcí profesionálové, aby své emoce dokázali udržet na uzdě. Jisté v každém případě je, že nikdo není nenahraditelný, a to ani v herecké branži.

Pro Dejdara budiž varováním, že ve Specialistech po třech letech končí Eva Leimbergerová (40), pro kterou to byl velký šok. Ještě nedávno si totiž pochvalovala, jak natáčení dalších dílů probíhá. Jisté je, že další už nepřidá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden