Herecké manželství Josefa Zimy a Evy Klepáčová poznamenala velká tragédie!

Chtěla spáchat sebevraždu i s miminkem v náručí!

O tom, že herec a zpěvák Josef Zíma (88) zavinil dopravní nehodu s krutými následky, se léta vědělo. Před veřejností ale tajil, jak moc se tato událost podepsala na jeho ženě, Evě Klepáčové (†79)!

Když se v roce 1958 brali Josef Zíma a Eva Klepáčová, oba měli za sebou už jednu velkou a slavnou pohádkovou roli. Josef hrál prince Radovana v Princezně se zlatou hvězdou, zatímco Eva si zahrála Káču v Hrátkách s čertem. Dohromady je pak spojila o pár let později ještě jedna pohádka, ale přišly bohužel i události, které ani trochu pohádkové nebyly!

Ctitelky po něm šly i v noci!

Tatínek Evy Klepáčové byl tanečníkem v Národním divadle. Hrála a tancovala i její matka, takže svůj talent měla po kom podědit. Začala nejprve v

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden