Moje sladké tajemství

Historie se možná opakuje. Nevěra! Ondřeji, už zase?

Moje sladké tajemství

Velká gesta, zamilovaná slůvka, láskyplné doteky... a pak studená sprcha.

Manželství moderátorky Daniely Brzobohaté (45) a hudebníka Ondřeje Brzobohatého (41) prý balancuje nad propastí. Dokonce se má schylovat k rozvodu! Je za tím nevěra?

Vypadalo to, že konečně našli to pravé štěstí. Jenže lásce může být už pár měsíců po svatbě konec! Byl by to sice pořádný šok, ale blízké okolí manželů Daniely (45) a Ondřeje (41) Brzobohatých prozradilo, že je to u nich teď samá hádka.

Že by přece jen došlo na slova všech, kteří si nevěřícně klepali na čelo, jak mohla moderátorka propadnout někomu, kdo má za sebou už dva rozvody?

Rozděluje je touha po miminku?

Písařovicová si ze všeho nejvíc přeje miminko. Dokonce měla kvůli přípravě na mateřské povinnosti odejít z práce, ačkoli

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden