Moje šťastná hvězda

I po tolika letech má Dana Morávková oči jen pro svého muže

Moje šťastná hvězda

Seznámili se na koncertě Hany Hegerové, a i když dlouho netušila, že je to ten pravý, čtvrtstoletí společného života ji přesvědčilo o správné volbě.

Když režiséři potřebují nějakou noblesní „dokonalou potvoru“, často nabídnou tuto roli DANĚ MORÁVKOVÉ (51). V soukromém životě je ale zamilovanou manželkou a pyšnou maminkou.

Jestli je Dana Morávková (51) něčím mezi kolegy pověstná, pak je to její naprostá profesionalita a zdravá cílevědomost. Tu si do uměleckého světa přinesla ze svého dětství, kdy se věnovala gymnastice, baletu a také krasobruslení, v němž byla velmi úspěšná – dvakrát se dokonce stala juniorskou mistryní České republiky.

Ve sportu se podle vlastních slov naučila disciplíně, která se jí hodí v herecké práci stejně jako v běžném životě. „Když si dám s někým rande ve tři, tak opravdu ve tři přijdu, protože by mi bylo nepříjemné, že na mě musíte čekat,“ říká.

A ze stejného důvodu je vždycky skvěle připravená na natáčení a divadelní zkoušky, kdy považuje za naprosto normální, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden