Můj čas na kafíčko

Ivano, tentokrát ti zničím celý život!

Můj čas na kafíčko

Společných žabomyších válek už mají za sebou hodně. Tentokrát ale Dominika věří, že svou macechu zničí tak, že skončí až na dně.

Zdálo se, že už má Ivana Gottová (47) od Dominiky Gottové (48) pokoj, ale byl to spíš jen klid před bouří. Dominika se vrací znovu a v plné síle. A tentokrát je připravena své maceše zničit život a dostal ji na úplné dno. Podaří se jí to, anebo i tentokrát bude jen pro smích?

Pár měsíců se zdálo, že by mohla mít Ivana Gottová (47) konečně klid. Jenže její nevlastní dcera Dominika Gottová (48) je znovu zpět v plné síle. Začíná útočit na svou macechu, a spekuluje se dokonce, že má zálusk na vilu na  Bertramce!

Jakmile může, snaží se ji ponížit

Tvrdí, že má informace, které mohou vdovu zničit, a je připravena je použít! Bylo to něco jako klid před bouří, možná přípravy na

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden