Iveta Bartošová: Majitelé jejího domu trpí: Obtěžují je fanoušci

Prokletá. Taková je uhříněveská vila po tragicky zemřelé zpěvačce Ivetě Bartošové. Dům byl dva roky opuštěný, čekal na nové majitele.

Veřejnost si mezitím kladla otázku: Skutečně si dům hrůzy, jak mu obyvatelé pražské čtvrti Uhříněves přezdívají, někdo koupí? Najde se tak odvážný kupec? A jak se asi bude cítit, až bude pravidelně slýchat vlak jedoucí po nedaleké trati, kde zpěvačka dobrovolně zahynula? Není hazard stěhovat se do domu s natolik pochmurnou minulostí? Procházet se ponurou stinnou zahradou, kde člověka napadají všelijaké myšlenky? Statečný kupující se skutečně k překvapení všech našel.

Noví majitelé se do vily nastěhovali letos v březnu. A i když dopředu počítali s tím, že začátky v tak osudovém místě nebudou jednoduché, realita údajně předčila jejich nejhorší očekávání. Nejvíce jim ztrpčují život Ivetini fanoušci, pro něž se stala vila poutním místem.

Není dne, kdy by k domu někdo z nich nepřišel. A jakmile zpěvaččini fanoušci vidí nové nájemníky na zahradě, hned si s nimi chtějí povídat. Vyptávají se, jak se v "domě hrůzy" žije. Také lidé z okolí sledují obyvatele vily velmi pozorně.

Sousedé si prý dokonce stěžovali, že je noví majitelé Ivetina domu nezdraví..

reklama
reklama

Komentáře