Moje sladké tajemství

Jak dlouho vydrží čekat?

Po roce by měla přijít žádost o ruku!

Usměvavá herečka Beáta Kaňoková (34), známá hlavně díky seriálu Zlatá labuť, pořád marně čeká na žádost o ruku. Její přítel Tomáš Kotas se k ničemu nemá, a tak je dost možná jen otázkou času, kdy jí dojde trpělivost a rozhodne se jednat.

Beáta Kaňoková (34) touží stejně jako její seriálová hrdinka Eva Dušková po lásce a jejím stvrzení před oltářem. Jenže její protějšek ne a ne se rozhoupat.

Nedávno herečka zveřejnila na sociální síti jedenáct let starý videoklip, ve kterém hrají zamilovanou dvojici právě s Kotasem. „Vědět tak, že budeš kluk mého života,“ okomentovala příspěvek Kaňoková.

Nechce se mu

Jedna z hlavních tváří Zlaté labutě podle svých slov manželství za přežitek rozhodně nepovažuje. Svatba je podle ní krásný svazek dvou lidí, kteří chtějí být spolu.

Jejímu osudovému muži se ale do ženění nijak zvlášť nechce. Když totiž přišla řeč na její svatbu, uzavřela herečka celou věc s tím, že je to otázka. Z takové reakce lze usoudit, že odpovědět by měl spíš její přítel. Ten ale mlčí.

Kamarádky nevěří

Herečka se o vztazích radí s kamarádkami, které z Kotase nadšené nejsou. Prý si vedle ní představují někoho staršího a zodpovědnějšího. Vzhledem k tomu, jak se má Kotas k ženitbě, na tom možná něco bude. Vyzrálejší muž by se závazku určitě tolik nebál.

Kdoví, jestli Kotas nepropásl příležitost nadobro. Objevily se spekulace, že Kaňoková má velmi blízko ke kolegovi Kryštofu Bartošovi (31). Herečka se navíc netají tím, že klidně pozve muže na rande, či udělá první krok. Možná dá partnerovi nůž na krk, anebo rovnou zaloví jinde.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden