Moje šťastná hvězda komerční sdělení

Jak hubnou hvězdy? Chytře!

Z bilboardů, televize i stránek časopisů na nás koukají modelky, herečky a další známé osobnosti, které mají postavu snů. Jedí všechno, a přesto se to na jejich postavě neprojeví. Okamžitě si říkáme, že taky chceme vypadat tak skvěle, jíst co chceme a cítit se fajn. Klademe si otázku, jak hubnou hvězdy? Chytře!

Základem je zdravá strava
Stará obehraná písnička, která se ale zakládá na pravdě. Bez změny v jídelníčku, pohybu a dobré motivace prostě nezhubnete.
Jen se zamyslete nad tím, co jíte. Ráno určitě pospícháte do práce a snídani v rychlosti odbudete. Na svačinu kolikrát nezbyde čas, oběd sníte při práci. Večer padáte hlady a sníte, na co přijdete. Určitě je vám jasné, že je to chyba. Jenže jak to změnit?

Srovnejte si to v hlavě
Prvním krokem je uvědomit si chybu a chtít to změnit. Navíc si musíte ujasnit, že to děláte pro sebe a své zdraví. Ne pro nikoho jiného.
Víte, že nadváha neprospěje nikomu, navíc s sebou nese jistá rizika? Jaká? Vysoký cholesterol, cukrovka, bolest kloubů, problémy s otěhotněním.

Jezte zdravě
Jezte hodně ovoce a zeleniny, vařte jídla bohatá na vitamíny, minerály a vlákninu, alkohol si dejte jen ve výjimečných případech. Pijte ideálně čistou neperlivou vodu nebo čaj.

Jezte pravidelně, nečekejte, až vám v břiše začne kručet hlady.
Snídani nevynechávejte.
• Jídlo si vychutnávejte, nepospíchejte s ním.
• Do jídelníčku zařaďte zeleninu, ovoce a dostatek vlákniny.
• Večeřte nejdéle v 18 hodin.
Nevyčítejte si, když občas zhřešíte. Sklenička vína, jedno pivo, ani kostička čokolády vám neuškodí.

Náš tip: Nebaví vás počítat kalorie a hlídat si dostatečný přísun živin? Vyzkoušejte KetoFit. Nemusíte tvrdě sportovat ani hladovět. S dietou KetoFit budete ztrácet tělesný tuk bez pocitu hladu, zhubnete rychle a efektivně.

Hýbejte se!
Pohyb a strava jdou při snaze zhubnout ruku v ruce. Jen jedno z toho nestačí. Proto zařaďte na denní pořádek i pravidelný pohyb. Nemusíte hned zvedat činky v posilovně. Klidně začněte svižnou procházkou, plaváním, nebo jízdou na kole.

Vydržte!
Už nějaký ten pátek cvičíte, ale nepozorujte na sobě žádnou změnu? Nevzdávejte to. Ta kila navíc jste taky nenabrali za noc. Navíc, každé tělo reaguje na změnu životního stylu jinak.

Odměňte se
Jdete krůček po krůčku za svým snem? Daří se vám? Odměňte se. Další cíle se budou plnit lépe, když víte, že za každý dílčí úspěch následuje odměna. Může to být nová halenka, večeře s partnerem, sklenička s kamarádkou, pěkná kniha i odpočinek ve vaně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden