Staré dobré časy

Jak šokovat budoucí ženu? Dorazte na rande v dřevácích!

Staré dobré časy

Český George Clooney úplně propadl kouzlu Francie a má po svém boku krásné paní na druhou.

Kumštýř, ten se má. Aspoň to říká věta, která byla pravdivá i za starých dobrých časů. Pokud je pravdivá, pak Jan Kanyza (76) se má hned čtyřikrát. Jako muzikant skvěle ovládá saxofon či klarinet. Jako malíř vystavuje svá díla u nás i v milované Francii. Jako herec dávno překročil magickou stovku filmových a televizních rolí.

Když máte tolik talentů najednou, může vám to chvílemi zamotat hlavu. Ani mladý Jan Kanyza netušil, kterému dá přednost. V jejich rodině by si asi vsadili na to, že nakonec zvolí muziku.

Vždyť za klavírem válel jako málokdo, a když vstal a vzal do ruky klarinet či ke rtům saxofon, hudební jízda teprve začala. Pomyslné žetony na notový klíč přidávali i jeho spolužáci ze střední školy. Zvláště ti, co se skvělým muzikantem vystupovali v rámci školního kabaretu.

Výstava krajinek otevřena

Jenže jednoho dne složil Jan Kanyza dechové nástroje do kufříků, zaklapl víko piana a vyrazil ven. S plnýma rukama. Měl v nich totiž

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden