Jaké Gottovo tajemství chce Dominika ještě odhalit?

Jeho manželka doufala, že se tohle veřejnost nikdy nedozví. Bohužel pro ni takové štěstí neměla a nejspíš ji čeká nepříjemné překvapení.

Tohle se nikdo neměl dozvědět. Ovšem Dominika Gottová (49) byla proti a rozhodla se, že odhalí velké tajemství svého otce. A radost z toho určitě nemá jeho manželka Ivana Gottová (46).

Zesnulá hudební legenda Karel Gott (80) by před čtyřmi měsíci oslavil třiaosmedesáté narozeniny. Celý svůj život dělal všem radost hudbou a snažil se žít spořádaný život, a pokud už udělal nějaký ten přešlap, jen těžko se o tom veřejnost dozvěděla.

Přivedl na svět hned čtyři dcery

To se ale snaží změnit jeho nejstarší dcera Dominika Gottová (49) a ohrozit tím mediální obraz své macechy Ivany Gottové (46)!  Gott ji na svět přivedl s tanečnicí Antonií Zacpalovou (87).  Jelikož nic podobného neplánoval, kontaktu s ní se zpočátku bránil a Dominiku poprvé viděl až v době, kdy jí bylo rok a půl.

Ututlat před veřejností narození svého prvního dítěte ale dokázal ještě déle, a to devět let! Zpěvák nikdy nebyl pro nejstarší dceru tím nejlepším tatínkem, zajímat se o ni začal víc až

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden