Můj čas na kafíčko

Jako manželé spolu Michael Jackson a Lisa Marie Presley ani nezačali bydlet!

Můj čas na kafíčko

Mělo manželství legendárního zpěváka jenom odvést pozornost od afér?

Byla jediným potomkem krále rokenrolu. Lisa Maria Presley (†54) si vzala krále popu Michaela Jacksona (†50), ale jednalo se o dost divný vztah.

Stejně jako Michael Jackson (†50), tak ani Lisa Maria Presley (†54) si svoje dětství neužila. Zatímco u Jacksona to bylo proto, že byl součástí hudební sourozenecké skupiny pod tvrdým vedením otce, u Lisy se jednalo o pozornost médií. Na dceru Elvise Presleyho (†42) zkrátka byla upřena pozornost světa od chvíle, kdy přišla na svět.

Viděla ho už v šesti letech

Lisa byla v dětství rozmazlovaná a projevovalo se to na jejím chování. Z jedné školy byla dokonce vyhozena kvůli držení drog. O budoucnost se starat nemusela, protože Elvis nastřádal obrovský majetek, který

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden