Jakube, měl by sis ji lépe hlídat!

S vou krásnou partnerku Saru Sandevu (25) si herec a častý host pořadu Inkognito Jakub Prachař (39) střeží jako oko v hlavě. A není divu!


V poslední době je na večírcích s kamarádkami víc než doma nebo natáčí v zahraničí. Teď se kvůli roli přesunula do Chorvatska, kde se až nápadně často objevuje po boku herce Adama Ernesta (30) ze seriálu Kukačky. A prý si spolu skvěle rozumějí, což jasně dokazují fotky na sociálních sítích.


S Jakubem Prachařem.

Opustí kvůli ní manželku?

Dokonce se šušká, že by byl schopen kvůli Sandevě opustit svou manželku. Bývalý manžel  modelky Agáty Hanychové (38) tak asi není v posledních týdnech v klidu. A to i přesto, že moc dobře ví, že jeho přítelkyně je krásná a touží po ní spousta mužů.

Je tak klidně možné, že ho současná situace donutí k velkému životnímu kroku. Buď ji brzy požádá o ruku, aby jí dal dostatečně najevo, že to s ní myslí vážně. A nebo na ni začne tlačit se založením rodiny.

Ostatně, nedávno se nechal slyšet, že by se dalším dětem nebránil. Pravda ale je, že je Sandevě stále teprve pětadvacet let a na rodinný život má ještě spoustu času.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden