Kráska Eva Perkausová znovu na lovu bohatých chlapíků?

Manžel ji neuhlídá?

V zákulisí českého showbyznysu se o Evě Perkausové (29) povídá mnohé. To pěkné, i to, řekněme, svérázné.

Třeba to, že od mládí byla vedena k tomu, aby partnera hledala zejména mezi movitými pány. Vnadná blondýnka se v tom prý naučila velmi dobře chodit a díky tomu nemá problém získat si jakéhokoli muže. Takovou její „obětí“ se měl stát i současný manžel, podnikatel Ivan Hecko (40), s nímž má půlročního syna.

Bohatý seznam

Už tři měsíce po porodu utíkala moderátorka zpátky do práce a objevují se spekulace, aby s takovou neutekla brzy manželovi úplně. Hecko možná bude mít co dělat, aby ji uhlídal.

Nápadníků má jeho krásná žena nepochybně dost. Postavy z bohatého seznamu jejích bývalých partnerů by ostatně mohly dávat květnatá varování.

Jen namátkou jmenujme třeba fotbalistu Václava Kadlece (30), hokejistu Jiřího Horu (33), režiséra Adriana Stojkova (54), filmového producenta Pavla Páska (55), či podnikatele Antonína Charouze (68). Toho podle jeho slov podváděla s byznysmenem Karlem Kubou (49).

Až dojdou peníze...

Hecko si zřejmě maloval, jak si mladou a krásnou manželku pojistí dítětem. V listopadu se sice narodil Kilian, ale pan manžel má mít stále důvody k nervozitě.

Proto údajně na moderátorku tlačí, aby otěhotněla znovu. Eva se netají tím, že by chtěla víc dětí, ale teď, když se znovu vrací před kamery na prestižní moderátorský post, to možná není na pořadu dne.

Zlí jazykové mluví také o tom, že udržet si tuhle dámu stojí nejen hodně sil, ale i peněz. Znamená to snad, že kdyby Heckovi jednou došly zdroje, půjde Eva o dům dál?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden