Jaký majetek po ní zbyl?

Po dnech truchlení přicházejí na řadu také praktické otázky. Například, jaký majetek po zesnulé zpěvačce Haně Zagorové (†75) nakonec zbyl a kdo ho zdědí.

Její kariéra trvala bezmála šedesát let, nazpívala stovky písniček a prodala tisíce desek. Nezanechala po sobě tak jen umělecký odkaz, ale také jmění ve výši několika milionů.

Pohádkové dědictví

Tantiémy za její nazpívané skladby, ale i ty, které složila pro své kolegy, samy o sobě nejsou vůbec malé. Nad prodejem jejích desek si mnout prodejci ruce. Peníze nyní poputují na konto pozůstalých.

Předmětem dědictví jsou rovněž  i dva luxusní byty, které měla vlastnit napůl se Štefanem Margitou (66). Jeden se nachází v pražském Podolí, kde žila s manželem, druhý ve španělské Malaze.

Bude dědit i sestra?

Tam se chtěli s Margitou vydat i letos, a to právě nyní na začátku září. Svou cestu už bohužel nestihli. Vše zdědí pravděpodobně vdovec,  pokud zpěvačka v závěti neurčila jinak. Spekuluje se i o její sestře Evelyn (78). Jisté ale je, že si dědic přijde na desítky milionů.

Narozeniny už oslavit nestihli

Před pár dny, 6. září, by zpěvačka oslavila 76. narozeniny. S mužem plánovali velkolepou oslavu. Zarmoucený pěvec jí ale místo dortu a dárků už bohužel mohl jen poslat vzkaz do nebe. „Neříct nic někdy znamená říct úplně všechno. Miluju tě,“ vzkázal zlomeně Margita, který její odchod snáší velmi špatně.

Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz