Jan Čenský: Odhodlá se k životní změně?

Že je to kliďas, kterého nic nerozhodí? Omyl! JAN ČENSKÝ (57) se prý umí pořádně rozčílit a své kolegy tím začíná pořádně štvát. Přijde kvůli tomu o roli?

Neprožívá zrovna nejšťastnější období. Nejenže nemá se svou manželkou zrovna ideální vztah, ale zároveň se mu přestává dařit i pracovně. Při natáčení oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 prý bývá čím dal nesnesitelnější!

Co se mezi nimi stalo?

Údajně na své kolegy křičí, a jakmile se mu nějaká scéna nepodaří hned napoprvé, rozčiluje se a všechny zdržuje.Dokonce i se svou největší kamarádkou ze seriálu Danou Morávkovou (47) přestal vycházet.

Dříve velcí kamarádi, dnes jen kolegové

Údajně spolu mimo natáčení vůbec nemluví. Zatímco dříve byli nerozlučná dvojka, dnes dělají, že se téměř neznají. Jejich kolegové si všimli, že i samotné Morávkové se zhoršila nálada. Jenže všechny ostatní začíná jejich chování pořádně štvát. Prý se může stát, že ještě letos v seriálu oba skončí.

Diváci už ho nechtějí

Čenského postava už diváky údajně nebaví tak, jako tomu bylo dříve.A i sám herec se prý cítí unavený. V seriálu hraje už několik let a potřebuje změnu. Tu se v manželství, po kterém tolik prahl, dodnes neodvážil udělat. Sám kdysi přiznal, že se v manželství nudí. Nyní už má všeho dost v pracovní sféře. Odhodlá se udělat alespoň kariérní změnu a ze seriálu odejde? Už brzy se vše dozvíme.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama