Můj čas na kafíčko

Je Daniela Brzobohatá na dně, protože žádné dítě nebude?

Můj čas na kafíčko

Strašně dlouho čekala, než si pro ni přijede pomyslný princ na bílém koni. Myslela si, že tím pravým je Brzobohatý, jenže to vypadá, že se možná krutě spletla...

Myslela si, že konečně našla toho pravého, a tak moderátorka Daniela Brzobohatá (45) dlouho neváhala a šla do vztahu s Ondřejem Brzobohatým (41) po hlavě. Opravdu ji manžel tak krátce po svatbě podvedl a zlomil jí srdce?

Pohledná, sympatická a inteligentní, tak na nás působí moderátorka Daniela Brzobohatá (45). Vždy to byla žena na úrovni, která uměla komunikovat a zaujmout. V lásce měla celý život smůlu a dlouho čekala, než potkala muže, se kterým si dokázala představit společnou budoucnost.

Je to on, mého srdce šampion

Do Ondřeje Brzobohatého (41) se rychle zamilovala, následovaly zásnuby a krásná svatba v Itálii u Gardského jezera. Všichni čekali, že manželská dvojice brzy oznámí i to, že je v očekávání. Možná na to ale nikdy nedojde, protože spekulace,

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden