Moje sladké tajemství

Je konec. Další rozchod!

Půvabná herečka Anna Kadeřávková (25) z Ulice se rozešla se svým partnerem, známým youtuberem GoGoManem. Novinku o jejich rozchodu zveřejnila herečka na sociálních sítích. Za rozchodem prý stojí několik chybných rozhodnutí zejména z její strany.

Zatímco v nekonečném seriálu Ulice se jako Rozina dočkala svatby, v soukromém životě takové štěstí nemá. Koncem roku 2020 vyměnila po třech letech randění, a dokonce i po zásnubách rappera Jána Strapce (33), jenž si říká Strapo, za youtubera GoGoMana. Tak si říká Daniel Štrauch (25), hvězda reality show Survivor.

Prý si Štrauch trošku dělal, co chtěl on.

Jak sama naznačila, rozchod zřejmě nepřišel z její strany. Partnerovi vyčítá, že je zvyklý si dělat věci po svém a odmítá kompromisy. To je pak důvod k neshodám, jež u nich panovaly čím dál častěji, a jejich cesty, místo aby se spojily, se naopak rozešly.

Třeba herečka na někoho natrefí v nově připravovaném seriálu Dobré zprávy. Přejeme jí, ať se jí smůla v lásce vyhýbá obloukem a konečně si najde někoho, kdo jí bude vyhovovat po všech stránkách.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden