Můj čas na kafíčko

Je krásná herečka skutečně těhotná?

Můj čas na kafíčko

Když poprvé Veroniku uviděl, hned věděl, že je to žena, kterou si chce vzít. Kdy s ní ale založí rodinu a stane se již trojnásobným otcem?

Jeho manželka je snem spousty mužů. Musí si ale nechat zajít chuť, jelikož Hynek Čermák (49) dělá vše pro to, aby byla Veronika Čermák Macková (28) šťastná. Mluví se i o tom, že brzy založí rodinu. Nebo už jsou snad dokonce v očekávání?

Už pět let je známý herec Hynek Čermák (49) manželem krásné hvězdy seriálu Ulice Veroniky Čermák Mackové (28). Mladičká kráska ho očarovala natolik, že by jí klidně snesl modré z nebe. Je ale připraven s ní založit rodinu?

Společně se svou současnou manželkou je od roku 2015, kdy se seznámili během natáčení filmu Gangster Ka: Afričan. Čermák na ten úžasný den vzpomíná moc rád.

Osudové seznámení během natáčení

„Seznámili jsme se, když jsem jí držel pistoli u hlavy. A řekl jsem si, no, tuhle ženu si asi vezmu,“ uvedl herec s tím, že to nakonec také udělal.

Na tom by asi při pohledu na krásnou Veroniku nikomu nepřišlo nic zvláštního, jenže pravda je, že se

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden