Jedna nocí nadobro změnila Lindě Rybové celý život!

Se svým osudovým mužem byli dlouho jen přátelé. Pak se všechno ze dne na den obrátilo.

Herečka Linda Rybová (47), která je momentálně i jednou z hvězd seriálu Ulice, si prošla obdobím, kdy ztratila spoustu přátel. Stálo jí to ale za to, protože získala muže, se kterým je dodnes.

Jako malá chodila Linda Rybová (47) do tanečních kroužků a pak i do baletní školy. Tanec milovala a představovala si, že se jednou stane slavnou baletkou. Nakonec se ale ve čtrnácti letech začala zajímat o jiný umělecký obor, ve kterém pak udělala úspěšnou kariéru.

O herectví měla sice nejprve pochybnosti a první dva roky na konzervatoři si nebyla jistá, jestli tohle studium bylo správným rozhodnutím. Byla to doba, kdy byla citlivá na takzvané životní pravdy a připadalo jí, že

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden