Patrasová to přepískla. Ostuda v přímém přenosu

Mohla za Dádin stav chřipka nebo alkohol? Otázka, na niž možná nechceme znát odpověď.

Tohle se nemělo stát! Ostuda jako Brno. Dagmar Patrasová (66) byla hostem Víkendové Snídaně na Nově, kam se dostavila v problematickém stavu.

Moderátoři Miluše Bittnerová (45) a Pavel Svoboda (53) z ní byli spolu s diváky zkoprnělí, ale nezbývalo jim než se bleskově vzpamatovat a v podstatě vše odříkat za ni. Kladli otázky a sami si na ně odpovídali, neboť královna dětských srdcí nemohla mluvit, a když se jí to náhodou podařilo, tak jen krátce a s námahou.

Byla lajdácky oblečená i učesaná a nevzpomněla si na některé své zásadní životní momenty, třeba kolik jí bylo let, když hrála ve filmu Vrchní, prchni! Od té doby se o ničem jiném nemluví. Vedení televize zuří, neboť pořad je určen pro celou rodinu včetně dětí.

„To si někdo odnese,“ míní zdroj a dodává, že produkce neměla tmavovlásku v takovém stavu na obrazovku pouštět. „K tomu, co se píše, jen tolik, že jsem do Novy šla s chřipkou a horečkou,“ hájí se Dáda.

„Neměla jsem tam nemocná chodit.“ Hned se ale začalo spekulovat o tom, že se nejednalo o virózu, ale o podnapilost. V takovém stavu je opravdu lepší zůstat doma a v televizi se neukazovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden