Moje sladké tajemství

Jedna rána pro Rolins za druhou!

Půjde Nedvěd „bručet“, a Dara zůstane bez ochránce?

Zpěvačka Dara Rolins (50) a fotbalista Pavel Nedvěd (50) stále vrkají jako dvě hrdličky. Jejich vztah však ohrožuje nejen obvinění Nedvěda ze zpronevěry, ale i psychopat pronásledující Daru!

Pár plánuje společný život a už ví také kde. V přírodní rezervaci Šárecké údolí na kraji Prahy si Dara s Nedvědem nedávno pořídili pozemky za 35 milionů korun. Tam už mají brzy začít stavět své hnízdečko lásky, podobně jako v Itálii.

I tak hvězdný pár má své trable.

Plánují totiž dva domovy a pobývat v nich na střídačku. Přece jen v Itálii Nedvěd strávil spoustu let. Kdyby ho však na nějaký čas poslali za katr, šly by nejspíš tyto plány stranou.

Dara je v neuvěřitelné kondici. Teď se jí budou svaly hodit.

Společná budoucnost v ohrožení

Pavel Nedvěd čelí obvinění z falšování dokumentů a zpronevěry peněz z doby, kdy působil jako viceprezident fotbalového klubu Juventus. Za nesrovnalosti v účetnictví mu hrozí až 8 let za mřížemi! Může se tak lehce stát, že Dara přijde na čas o svého vyvoleného. K tomu všemu má ještě popová diva strach z muže, který ji už léta obtěžuje.

Nebezpečný psychopat

Zpěvačku dlouhodobě pronásledoval a ohrožoval ji i její rodinu neznámý muž. Celkem tři roky útrap vyvrcholily koncem minulého roku, když stalker dokonce vnikl do Dařina domu. Zachránil ji právě Pavel Nedvěd, který se nebál použít i pěsti a zpěvačky se zastal.

Přivolaná policie shledala muže nepříčetným a byla mu nařízena tříměsíční léčba. Ta už ovšem pomalu končí, a psychopat zase bude pobíhat na svobodě. Dara jen doufá, že ho průběh předešlých událostí dostatečně vytrestal a už se nevrátí. Představa, že by ji Nedvěd napříště ale nemohl už chránit, není jistě nijak příjemná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden