Jeho partnerka mu dala nůž na krk

Snad nikdo ji nikdy neviděl, ale podle všeho existuje. Partnerka herce Tomáše Měcháčka (40) je velmi energická a pečlivá žena, avšak ve společnosti je téměř nemožné ji zastihnout. Měcháček dokonce dodnes tají její identitu a nikdo vůbec nerozumí tomu, z jakého důvodu.

ŽENA PATŘÍ DO DOMÁCNOSTI

Nedávno mu přítelkyně dokonce porodila druhého syna Mikuláše a z Tomáše tak učinila již dvojnásobného tatínka. Prvního syna Nikitu (15) má sice z předchozího vztahu, ale jeho přítelkyně s ním prý vychází na jedničku.

Když má doma seriálový doktor takovou skvělou přítelkyni, proč se s ní nechce pochlubit? Nebo snad před veřejností něco závažného skrývá? Tomáš zřejmě zastává názor, že žena by se především měla věnovat domácnosti.

On totiž celou rodinu živí a finančně ji zajišťuje a na oplátku chce mít doma zkrátka uvařeno a naklizeno. Jeho partnerce to údajně nevadí, po Tomášově boku jí nic neschází, ba naopak má vše, na co si ukáže.

TAKÉ CHCE BÝT NA STÁLE OČÍCH

Avšak podle jejich společných přátel by Tomášova láska také občas ráda zašla někam ven mezi lidi. Líbí se jí, když manželky slavných herců vynášejí na společenské akce přenádherné róby, a i ona sama by se jednou chtěla předvést. Na svého muže je pyšná a ráda by se objevovala po jeho boku i před fotografy a kolegy z branže.

VYMYSLÍ SPOLEČNÝ KOMPROMIS?

Tomášově tajné lásce dlouhou dobu nevadilo být v ústraní. Stačil jí zajištěný život a Tomášova láska. V posledních měsících se ale nejspíš doma cítí spíš jako ve vězení. Každý její den je v podstatě nachlup stejný a není divu, že už ji to přestává bavit.

S Měcháčkem si proto chce vážně promluvit. Buď ji bude brát konečně jako oficiální partnerku a bude ji na akce brát s sebou, nebo to zkrátka doma nebude vypadat tak, jak je už celá dlouhá léta zvyklý. Otázka však je, zda na to seriálová hvězda nakonec přistoupí. Přece jen, i když to tak nevypadá, je velký tradicionalista a jeho partnerka to s přesvědčováním rozhodně nebude mít jednoduché. Ale třeba změní názor a jeho žena bude mít radost.

reklama
reklama

Komentáře