Jennifer Aniston nenávidí otázky o mateřství

Byla na vrcholu slávy, pak přišel pád

Po pěti letech, kdy zkrachovalo manželství JENNIFER ANISTON (47)  a hezouna BRADA PITTA (52), se herečka musela potýkat s pohrdáním okolí.

Poprvé po 16 letech slavná herečka přiznala pocity, které ji provázely nejen v době, kdy Pitt zahořel ke kolegyni ANGELINĚ JOLIE (41), ale i po jejich ostře sledovaném rozvodu. Do té doby totiž s Bradem Pittem tvořila nejoblíbenější hollywoodský pár a zdálo se, že má úplně všechno, co si jen žena v životě může přát.

Smutný bezdětný člověk

Poté, co ji Pitt opustil, prý ale prožívala peklo. „Cítila jsem se zahanbená a styděla jsem se, že jsem sama a bez partnera,“ svěřila se v nedávném rozhovoru Jennifer, která prý po rozvodu měla pocit, že je přesně taková, jak ji vykreslovala média – jen chodící smutná bezdětná žena, o niž nikdo nestojí, pokud jí nejsou vidět alespoň bradavky.

Příliš nepomohl ani fakt, že se jí od rozvodu v partnerských vztazích zrovna nedařilo. A tak zatímco novináři básnili o Brangelině a jejich pohádkovém a ušlechtilém životě, o ní se psalo jako o té, která si nedokázala udržet manželství, má smůlu na muže a sžírá se žárlivostí vůči Angelině Jolie. „Vůbec není pravda, že ji nenávidím,“ bránila se přitom Aniston. Nejvíce ji ale mrzelo, že musela neustále čelit mediálním útokům kvůli své bezdětnosti. „Pracovala jsem v životě tak tvrdě, a přesto se můj status scvrkl jen na smutného bezdětného člověka.“

Přejedená těhotenstvím

Nejhorší to prý bylo, když se Pittovi a Jolie narodily děti. V každém rozhovoru pak herečka musela odpovídat na otázku, jestli už našla toho pravého a kdy si i ona založí rodinu. Tehdy se rozhodla, že se k tématu mateřství nikdy nebude vyjadřovat. A to také dodržela. Dodnes proto není jasné, zda za její bezdětností stojí zdravotní problémy nebo osobní rozhodnutí. Před rokem se Aniston provdala za herce JUSTINA THEROUXE (45) a dohady o jejím těhotenství neustávají u každé její fotografie s vypouklým břichem. „Nejsem těhotná. Jsem jen přejedená. A víte čím? Tím, že se každý den někde píše, že jsem sobecká žena, která upřednostnila kariéru před mateřstvím. Ženy nemají děti z mnoha důvodů a nikdo nemá právo je soudit,“ odpovídá podrážděně herečka na dotěrné otázky. A jaká byla její první reakce na rozpad tolik oslavované Brangeliny? „Karma,“ řekla Jennifer.

Velká rodina, velký skandál. Jennifer jim rozhodně nemusí závidět.

reklama
reklama