Jiří Krampol: Tahanice kvůli bytu nekončí!

Skončí herec před soudem?

Jestli si JIŘÍ KRAMPOL (78) myslel, že vystěhováním z bytu v Pařížské skončí jeho dohadování s majitelkou domu, tak se šeredně spletl. Zdá se, že stěhování jen odstartovalo další hádky, které mohou skončit i u soudu.

Důvodem, proč se Krampol s manželkou rozhodli odejít z milovaného bytu, v němž žili dlouhých 14 let, bylo navyšování nájmu. Loni na podzim měla totiž majitelka domu podat návrh na zvednutí nájemného. „Platíme 16 000 korun a ona chce teď více než jednou tolik,“ stěžoval herec, který bydlel v lukrativní Pařížské ulici v Praze. Manželé byli z celé situace znechucení, protože na tak vysoký nájem by pochopitelně neměli. Nebylo proto zbytí a museli se odstěhovat. Navíc podle manželů je měla majitelka dokonce šikanovat! Zakazovala jim třeba, aby v bytě natáčela tele- vize, a nyní ve svém chování prý pokračuje. „Nenecháme se tlačit ke zdi! V bytě jsem nesměl dělat rozhovory ani točit třeba VIP prostřeno,“ rozčiloval se herec, který je odhodlaný se bránit Podle něj je s manželkou majitelka k odchodu donutila.

Lukrativní bydlení bohužel něco stojí.

Zakázala jim vstup do bytu

„Jirka našel byt na Praze 1 a musím říct, že jsme moc spokojení,“ pochvalovala si Krampolova manželka. Přestože už Krampol bydlí v novém a je velmi nadšený, klid stále nemá. Majitelka domu, ze kterého se stěhovali, je odmítla pustit do starého bytu pro zbytek věcí. Odůvodnila to tím, že tam po herci zůstal dluh na nájemném. Jak je to možné? Navýšila nájem na 35 000 korun a nevzala námitky manželů na vědomí. A tak zatímco manželé dál platili 16 000 korun měsíčně, majitelka si už účtovala téměř jednou tolik a vznikl dluh.

Celou věc nyní řeší právníci

Bývalý moderátor show Nikdo není dokonalý se ale nehodlá nechat majitelkou zastrašit a hodlá se jí postavit. Nic doplácet prý rozhodně nebude, vždyť nějaké jednostranné dohody nikde na světě neplatí! „Manžel to řeší přes právníky. Víc se ale o tom bavit nechci,“ svěřila se Hanka Krampolová. Že by jedna či druhá strana ustoupila, je v nedohlednu, dá se proto předpokládat, že celá věc skončí před soudem.

reklama
reklama