Můj kousek štěstí

Jitka Schneiderová: Opustila dalšího chlapa?

Kam se poděl přítel herečky Jitky Schneiderové (45) Zlomila snad srdce i designerovi Lukášovi?

O herečce Jitce Schneiderové už dlouho nebylo slyšet. Naposledy jsme ji mohli vidět v taneční soutěži StarDance před dvěma lety.

Od té doby se jí nabídky příliš nehrnou a moc často nebývá vidět ani na večírcích. Mohlo by se zdát, že si herečka žije poklidným tichým životem v ústraní. Jenomže možná prožívá větší kotrmelce, než by kdo čekal a o kterých nikdo neví.

Na začátku roku 2017 představila svého nového přítele Lukáše. „Lukáš je designér, ale už víc neřeknu," řekla jediné o vysokém mladíkovi. Ten tenkrát nahradil jejího milence, majitele reklamní agentury Davida Císaře (43), kvůli kterému se rozvedla s hercem Davidem Švehlíkem (45).

Vypadala velmi zamilovaně a šťastně, jakoby konečně našla toho pravého, kterého už nikdy neopustí. Jenomže nyní se i nad tímto vztahem vznášejí otazníky.     Už dlouhé měsíce se Jitka se svým přítelem nikde neukázala.

I na premiéru filmu Prezident Blaník, která se konala před nedávnem, dorazila jen sama bez mužského doprovodu. Právě kino je přitom pro páry jako stvořené, takže kdo má partnera, přišel s ním. Kamarádka Schneiderové, herečka Aňa Geislerová (41) přivedla svého manžela Zdeňaka Janáčka (38) a herečka Tatiana Vilhelmová (39) si tam vyměňovala zamilované pohledy s přítelem, hercem Vojtěchem Dykem (32).

Herečka Jana Plodková (36) zase přišla ruku v ruce s partnerem Filipem Žilkou (40). Snad žádná ze slavných dam nenechala svého druha doma. Jen Jitka Schneiderová stála na afterparty osaměle se sklenicí piva.

Navíc zatímco pánové přišli v obleku a dámy v elegantních šatech, jindy vymóděná Schneiderová teď jakoby pustila fintění k vodě. V teniskách a teplákové soupravě působila dojmem, že si spíše odskočila z fitka.

Nemá se snad už pro koho parádit? Odzvonilo i jejímu vztahu s Lukášem? Vždyť dosud ji přítel vždy všude věrně doprovázel. Například na loňském festivalu ve Varech spolu vrkali jako dvě hrdličky. Vyměnila ho snad opět za nový objev? Nebo se karty obrátily a tentokrát dostala "kopačky" ona?     Herečka Jitka Schneiderová se nikdy se svým soukromím nesvěřovala.

Příliš upovídaná vlastně není, ani když má něco říci o své práci. Před časem si měli stěžovat i jistí producenti, že na tiskové konferenci, kde měla propagovat nový film, mlčela. I kdyby se tedy v jejím životě událo něco tak zásadního, jako je rozchod s partnerem, jen těžko bychom se to od ní dozvěděli.

Jenomže časem se takové věci provalí samy. Například nyní máme už první indícii, která svědčí o tom, že Schneiderová s přítelem Lukášem už dávno nejsou nerozlučnou dvojicí. Zda se skutečně rozešli, ví nejlépe jen sama herečka.

Pokud je tomu ale skutečně tak, jistě to utajeno nezůstane. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden