Můj kousek štěstí

Jitka Schneiderová: Soukromý život v troskách

A pak že spravedlnost neexistuje! V případě herečky s kočičíma očima, Jitky Schneiderové (43), se ukazuje, že boží mlýny melou ostošest. Čilá umělkyně, která se netají tím, že se jí líbí muži, od manžela Davida Švehlíka (44) odešla navzdory tomu, že spolu mají dceru Annu Sofii (10).

Co měl tedy Švehlík dělat? Nakonec se s tím smířil a našel si přítelkyni, která mu porodila dítě. A na cestě je další potomek. Z přítelkyně je teď už manželka, a tak pohledný Švehlík září. Znovu se cítí šťastný, konečně našel tolik potřebné rodinné zázemí.

A nejen to. Jeden velký pracovní úspěch střídá druhý. Nyní například září ve výpravném seriálu Já, Mattoni a chystá se natáčet pokračování seriálu Život a doba soudce A. K. Jiné než hlavní role snad už ani nebere.

Zato exmanželčin život takhle pohádkově zdaleka nevypadá. I ona by si přála druhé dítě. Její nynější partner touto myšlenkou zřejmě tak nadšený není, navíc je jen otázkou času, kdy jej Jitka vymění za novější model.

V pracovní oblasti také žádná sláva: s přibývajícími roky herečkám v mnoha případech ubývá rolí. Že by to byl i případ Schneiderové?.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden