Můj kousek štěstí

Jsou do sebe stále zamilovaní jako na začátku vztahu

Můj kousek štěstí

Zpočátku si myslela, že houslista o vážný vztah nestojí, pak ale mělo vše velice rychlý spád, ani se nenadáli a už jim doma plakaly dvě dcerky.

Na vztahy neměla štěstí, pak se ale v jejím životě zjevil sympatický hudebník, který jí naprosto učaroval. Pomohl jí, když zůstala sama s dcerou, a byl pro ni největší oporou, když umíral její tatínek.

Věděli o sobě dlouho, přesto trvalo ještě nějaký čas, než je osud spojil dohromady. Skvělého houslistu Pavla Šporcla (50) měl rád i sám legendární herec Jiří Kodet (†67), tatínek Barbory Kodetové (53), a díky tomu se vlastně seznámili.

Jenže v té době ještě nebyl ten správný čas být spolu. Léta plynula a okolnosti je znovu svedly dohromady a tehdy už to konečně vyšlo. Dnes jsou spolu už téměř dvacet let, mají dvě talentované dcery a zpětně říkají, že poznat jeden druhého bylo

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden