Jsou nesmírně vděční, že je osud svedl dohromady

Ani nedoufala, že by se mohla po druhém rozvodu znovu zamilovat. A přece se stalo. S Petrem Štěpánkem konečně prožívá štěstí, po němž vždy toužila.

Na hádky v tomto vztahu není prostor, navíc se prý herečtí manželé vyhádali v předchozích vztazích a teď si plnými doušky užívají své štěstí. Věří, že je mnoho společných let ještě čeká.

Ta pravá láska může přijít v každém věku, a to i po prožitých traumatech, kdy už ani v lepší zítřky nedoufáte. Přesně to se stalo i Zlatě Adamovské (64) a Petru Štěpánkovi (74). Oba si prošli těžkými časy, kdy si sáhli až na úplné dno.

A ačkoli se znali už dávno a neměli o sobě zrovna valné mínění, osud je nakonec přece jen spojil dohromady. Přišla láska a ze skvělých kolegů

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden