Manželovi se Tereza Brodská podřizuje!

Udržet si manžela za každou cenu. To je prý momentálně hlavní cíl TEREZY BRODSKÉ (55). Asi je kvůli tomu ochotna udělat cokoli. Klidně se i ve všem podřizovat. Jen aby zase nezůstala sama!


Herečka ze seriálu ZOO se podle všeho snaží svého manžela Herberta Slavíka (60) hýčkat. Některé informace totiž hovoří o tom, že se bojí, že jí uteče za mladší. Tereza Brodská (55) se tak v očích mnoha lidí ponížila. Prohlásila totiž, že chlap by neměl žehlit, luxovat ani mýt nádobí.


Podle ní je to pro muže dehonestující. Tak jsme si s kolegyněmi v redakci řekly, že asi v téhle feministické době nejsme jediné, které se o své muže podobně staráme. A spadl nám kámen ze srdce. Herečka  řekla, že čím je starší, tím je ve vztahu submisivnější. V jejích očích to znamená, že na vše přistoupí a souhlasí s každým návrhem svého protějšku.


Vypadá to, že doma skáče, jak její manžel píská.

Lidé ji nechápou

Ano, na jednu stranu by takovou ženu chtěl mít doma asi každý muž. Neodmlouvá, plní jeho přání ještě dřív, než je řekne, Otázka však je, za jak dlouho to chlapa přestane bavit. Jestli takhle Brodská řeší partnerskou krizi a snaží se snad zastavit manžela, který od ní může chtít odejít, tak by se asi dalo pochybovat o její sebeúctě.

Faktem ale je, že je to hlavně její věc. Jestli jí vyhovuje být v podřízené roli, budiž jí to přáno. Nutno říct, že dle reakcí na sociálních sítích mnoho svých fanoušků velmi zklamala.

Běhá za jinými?

Pravda je, že herečka se v minulosti v lásce několikrát zklamala. Takže je možné, že teď chce manželství udržet opravdu za jakoukoli cenu. Navíc se před časem celkem hojně spekulovalo, že je jí umělec nevěrný.

Fotografové ho totiž vyfotili s neznámou ženou v restauraci, kde si dvojice sedla tak, aby je nikdo nerušil. Slavík vše popřel s tím, že má poblíž kancelář a šlo o běžnou schůzku. Ale nebyly to jediné zvěsti. Kdoví, třeba to má od herečky dovolené...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden