Proč ho ještě Žilková zatlouká?

Rozchod se Stropnickým herečku srazil na kolena, teď už ale zase září, může za to nová láska?

Líbali se pod rozkvetlou třešní! Tak, že se chovají dva přátelé? Není divu, že se objevují dohady o tom, zda jsou Veronika Žilková (61) a rocker Josef Holomáč (63) opravdu jen kamarádi.

S kamarádem se v první májový den pod třešní líbá málokdo. Žilková by se měla přestat vykrucovat a přiznat, jak se věci mají: Holomáč není pouhý kamarád, ale milenec jako Brno či spíše jako Čejkovice, odkud muzikant pochází a které se rovněž nalézají na jižní Moravě.

„Já se lásky bojím. V nejbližších dnech mě čekají nějaké soudy,“ snažila se herečka ze seriálu Dobré zprávy vysvětlit, že právě v tomto období by pro ni zamilovat se nebylo rozumné.

Je daleko pravděpodobnější, že během rozvodu s velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým (66) potřebuje působit jako upjatá věrná žena, aby tak ještě více vynikla Stropnického nevěra s podřízenou Markétou Horňákovou (31).

Leč není přece třeba, aby si třikrát rozvedená herečka hrála na svatou Panenku Marii. Vždyť je to směšné. Seznámila se a často vesele pózuje s celou Holomáčovou rodinou, i to nasvědčuje spíš faktu, že ji s muzikantem pojí milenecký vztah.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden