Moje sladké tajemství

Kaňoková mezi třemi muži! Kterého si nakonec vybere?

Moje sladké tajemství

Musí využít šanci, když je kolem tolik hereckých hvězd.

Hvězda Zlaté labutě Beáta Kaňoková (34) je na vrcholu kariéry. A při natáčení si užívá i každodenní obležení slavnými muži. Její partner, kameraman Tomáš Kotas, zaostává a hrozí mu, že o svou milou rychle přijde. Po vzplanutí ke kolegovi Adamu Vaculovi (35) našla představitelka prodavačky Evy Duškové zalíbení v Kryštofu Bartošovi (31).

Novou lásku hledá Beáta Kaňoková (34) po těžkém rozchodu s otcem své tříleté dcery, hercem Tomášem Havlínkem (30), velmi urputně. Už si myslela, že s kameramanem to bude ono.

Jenže jak tak tráví spoustu času na place, padl jí do oka Adam Vacula (35), který hraje v seriálu Zlatá labuť Petra Kučeru. Ten dal ovšem přednost jiné. A tak, celkem pochopitelně, padla

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden