Karel Gott rozdává své mnohamilionové jmění!

Dělá to z vlastní vůle, nebo byl donucen?

V poslední době se v rodině několikanásobného slavíka KARLA GOTTA (77) přesouvá milionový majetek sem a tam. Proč Mistr přepisuje své jmění na ostatní? A z jakého důvodu z těchto podivných škatulat vynechává své dospělé děti?

Poté, co se Karel Gott zotavil z náročné léčby rakoviny, začal zřejmě přemýšlet nad tím, jak co nejlépe zabezpečit svou mladou manželku IVANU (40) a nejmladší dcerky CHARLOTTE
ELLU (10) a NELLU SOFII (8). Jako by ale pozapomněl na to, že má ještě další dvě dcery. Milionový majetek, který za svou dlouholetou kariéru nashromáždil, totiž viditelně přepisuje jen na členy současné rodiny. Důkazem toho je i jeho tchyně BLANKA KREJČÍ (60). Ani ta totiž nepřišla zkrátka! Už v lednu tohoto roku přepsal zpěvák slavnou vilu na Bertramce na svou manželku Ivanu. Místo, které mu léta bylo domovem, mu tak už neříká pane. A dokonce ani rozsáhlý pozemek v Doubici na okraji národního parku České Švýcarsko, na kterém slavík i s rodinou staví nové sídlo, není jeho majetkem. Podle záznamů v katastru nemovitostí je jeho majitelkou právě matka Ivany.

Tchyně měla prim

Pozemek, který má více než 7000 metrů čtverečních, má hodnotu několika milionů. Je tak zřejmé, že si ho sama nekoupila a zainvestoval jej sám Gott. Některé zdroje uvádějí, že tak Mistr učinil pouze z důvodu, aby na sebe příliš neupozorňoval. Údajně doufal, že když nebude v katastru figurovat jeho jméno, vyhne se nájezdům fanoušků. U hvězdy jeho formátu by to však bylo nadmíru bláhové. Co tedy ve skutečnosti stojí za podivnými přesuny jeho majetku? Byl snad nemocí zesláblý Karel k něčemu takovému dotlačen

Dceru už nemají nárok

„K soukromým záležitostem se pan Gott nebude nyní ani do budoucna jakkoli vyjadřovat,“
odpověděla mluvčí ANETA STOLZOVÁ na otázky ohledně koupě parcely a přepisování slavíkova majetku. Jak k tomu ale přijdou jeho dospělé dcery DOMINIKA (43) a LUCIE (29)? Ani jedna totiž nebude mít v budoucnu ani na milionový pozemek, ani na slavnou Gottovu vilu žádný nárok. Rozhodnutím přepsat obě nemovitosti totiž slavík zabránil tomu, že by se jednou staly předmětem dědického řízení. Jeho nejstarší dcery tak byly rázem postaveny mimo běžná dědická práva. Čím si něco takového zasloužily? A nebojí se zpěvák, kterému se za těchto okolností dostává jeho majetek mimo kontrolu, že by mohl o všechno přijít? Nezbývá než doufat, že Mistr dobře ví, co dělá, a že jednoho dne svých činů nebude jen trpce litovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden