Můj kousek štěstí

Kate a William: Láska jako z pohádky

Můj kousek štěstí

Její královská Výsost vévodkyně z Cambridge, rodným jménem Catherine Elizabeth Middleton (34), známá také jako Kate, pochází z britského Readingu a je nejstarším dítětem letušky a leteckého dispečera. Vyrůstala v milující, dobře situované rodině, v jejíž možnostech bylo dopřát krásné dívce to nejlepší vzdělání.

Bylo tedy velmi pravděpodobné, že se kráska na prestižních univerzitách dost možná seznámí s takzvanou dobrou partií. Že by se však mohlo jednat o samotného budoucího britského krále, to jistě nikomu z dívčina okolí nepřišlo na mysl ani na vteřinu.

Tím spíše těm, kteří znali minulost její matky Carole. Málokdo totiž ví, že její rodiče a zároveň prarodiče dnešní Její královské Výsosti vévodkyně z Cambridge pracovali jako – a teď se podržte

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden