Moje šťastná hvězda

Kdo ji dostal z nejhoršího a drží ji roky nad vodou?

Moje šťastná hvězda

Zažila okamžiky, které nevymaže ze své paměti. I tak umí být šťastná.

Není žádný tajemstvím, že se život s herečkou Reginou Rázlovou (76) opravdu nemazlil. Ona ale i tak věří, že to nejkrásnější období má ještě před sebou.

Neuvěřitelný životní příběh herečky Reginy Rázlové (76) by vydal minimálně na jeden celovečerní film. Musela překonat okamžiky, které by jiné dostaly na kolena a už by se nikdy nedokázali radovat ze života. Herečka ale vždy viděla světlo na konci tunelu a životní optimismus jí zůstal dodnes.

Není na to sama

Na těžké překážky, které jí osud stále připravuje, navíc není v posledních letech sama. Po jejím boku oddaně stojí herec Marian Roden (59), se kterým má herečka velmi hluboký vztah. Minulý rok v dubnu musela herečka

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden