Kdo se chystá zničit jejich manželství?

Zvládnou to, nebo nakonec dojde na rozvod?

Pomalu to začíná vypadat, že si David Prachař (62) neváží toho, co doma má. Proč se spekuluje o tom, že brzy vymění svou manželku Lindu Rybovou (45) za mladší? Opravdu je něčeho takového schopen, a nebo jsou to jen fámy?

Herecký pár Linda Rybová (45) a David Prachař (62) působí jako nerozlučná dvojice. A málokdo si umí představit, že by snad někdy měli jít od sebe.

Hvězda seriálu Ulice a herec ze seriálu Slunečná možná ale brzy budou muset řešit krizi, která je zatím v manželství ještě nepotkala. Šušká se totiž o tom, že se jim snaží rozbít mnoho let fungující vztah „někdo třetí“!

Má kolem sebe mladičké krásky

David Prachař se totiž nedávno, díky Slunečné, dostal do kolektivu mladších herců a především hereček, přičemž mnoho z nich je velmi přitažlivých. Navíc Eva Josefíková (31) má v seriálu milenecký poměr s výrazně starším Marošem Kramárem (61).

A možná právě to, že občas přihlíží tomu, kterak spolu točí postelové scény, v něm začíná probouzet touho po tom, házet očka na jiné, mladší ženy, než je jeho současná manželka. Linda je sice o sedmnáct let mladší, a stále vypadá skvěle, nicméně, známe muže.

Často si neváží toho, co mají doma, a pokud se v jejich okolí objeví nějaká jiná, třeba mladší a atraktivnější, nedokáží si pomoci a minimálně s ní začnou flirtovat. A kdoví, třeba je právě tohle i příklad Prachaře.

Do důchodu se rozhodně nehrne

Ten je sice starší než jeho manželka, ovšem stále toho zvládá tolik, co jeho o dvacet let mladší kolegové ne. Za normálních okolností je v jednom kole, což jeho manželka potvrdila. „Hraje i třicetkrát do měsíce divadlo, točí, vyřezává, neustále čte,“ prozradila na něj Rybová.

Jeho elán a životní energie jsou dokonce natolik velké, že Lindu psychicky ničí. já  „Trpím vedle něj depresemi, že jsem k ničemu, nic nestíhám a mám málo energie,“ postěžovala si herečka v nedávném rozhovoru.

Deprese ale možná nemá jen ze svého pocitu, že je k ničemu, ale i proto, že cítí, že ačkoli je mladší, Davidovi v jistých ohledech nestačí. „Znám hodně málo lidí, kteří jsou tak extrémně aktivní a vytížení jako David,“ přiznává Linda.

Kolik má asi ctitelek?

A je dost možná, že takto aktivní muž, navíc dobře zajištěný je velkým lákadlem pro mladší dívky. Třeba pro mladičké herečky, které jsou na samotném začátku kariéry, by románek s hercem, který už toho v branži hodně dokázal, mohl znamenat obrovský průlom v kariéře.

Jak by ale případný pokus o flirt a seznámení dopadl? Nechal by se David zlákat, a nebo by dal potenciální ctitelce jasně najevo, že je úsměv tím maximálním, čeho se může od něj dočkat? No, kdoví.

Chce stále vypadat dobře

Jisté je ale to, že David dělá vše proto, aby byl nejen úspěšný v práci, ale stále také přitažlivý. Ačkoli spousta mužů v jeho věku postavu neřeší, on je naprostým opakem. Dává si tak velký pozor, aby netloustl.

„Mám krásnou štíhlou ženu, která by se mi posmívala, kdybych ztloustl,“ prozradil v jednom z rozhovorů. Kdoví ale, jestli se drží ve formě skutečně kvůli své manželce a ne proto, aby byl stále atraktivní pro jiné, třeba i mladší ženy. Mužům dělá dobře, když o ně jeví ženy zájem a když jde o nějaké výrazně mladší, jen málo z nich dokáže takovým svodům odolat.

Varovné signály

Pokud tedy Linda zpozoruje, že se o sebe začíná David starat až podezřele moc a třeba dokonce začne používat i novou kolínskou nebo si náhle nakoupí spoustu nového, drahého oblečení, asi jí nezbyde nic jiného než zpozornět. Přece jen, tak se muži nechovají běžně a opravdu v tom může být i jiná žena.

Snad je ale Prachař natolik rozumný, že by kvůli nějaké mladičké krásce nerozbil rodinu. Ačkoli si s Lindou vybudovali za spoustu společných let silné pouto, rozhodně to neznamená, že případná nevěra půjde zamést pod koberec. Naopak někdy stačí málo a důvěra ve vztahu je ta tam a pak už se znovu získává opravdu složitě.

Má kolem sebe spoustu mužů

Nelze si nevšimnout, jak autenticky působí Linda Rybová v seriálu Ulice po boku Martina Fingera. Dokonce natolik, že si někteří televizní diváci myslí, že spolu něco mají i v reálu. Jenže to se podle slov herečky pletou. Pravdou ale je, že jsou v soukromí kamarádi.

Ale nejen oni dva, skvěle si také rozumí s Vasilem Fridrichem. „Naše trojice Martin, Vasil a já si skutečně rozumíme, dobře se nám spolu hraje a je nám spolu hezky,“ říká Rybová, která si vůbec vztahy s kolegy v Ulici velmi pochvaluje. Dobře si rozumí také s Hanou Holišovou, kterou předtím než do seriálu nastoupila vůbec neznala, nebo také se svými seriálovými dětmi Sárou Korbelovou a Vojtěchem Machutou.

V seriálu září

Možná i proto se o ní momentálně tvrdí, že je v Ulici jednou z nejlepších hereček. Svou roli ženy, která má problémy s alkoholem, hraje opravdu autenticky, až by si člověk myslel, že má s něčím takovým vlastní zkušenosti. To ale není pravda. Lindě totiž alkohol ve stresových situacích, jako Blance v seriálu, prý nepomáhal.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden