Můj čas na kafíčko

Kdo se jim pokouší zničit manželství?

Můj čas na kafíčko

Pro mnohé by asi bylo velkým zklamáním, kdyby skončila dlouholetá láska oblíbených herců kvůli tomu, že se sympaťák zamiluje do jiné...

Stabilnější pár byste v českém showbyznysu hledali jen těžko. Jenže i v manželství Jany Bouškové (68) a Václava Vydry (66) se občas objeví mráčky, a dokonce se začne šuškat o nevěře. Opravdu by ale něčeho takového byl Vydra schopný?

Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu se údajně nachází v krizi. A má v tom být opět cizí žena. Skutečně Václava Vydru (66) postupem let omrzela manželka Jana Boušková (68) a zamotala mu hlavu mladší milenka? Takřka čtyřicet let se Boušková s Vydrou milují. A vlastně si nikdo ani nedovede představit, že by se to mohlo někdy změnit.

Přestává jim to snad klapat?

Hereckými kuloáry se však linou zvěsti o tom, že jejich manželství prochází v posledních měsících velkou krizí. A není divu, že se znovu mluví o tom, že je v tom jiná žena.

Skutečně je ale Vydra takový, a nebo jsou to jen povídačky? Oblíbený herec toužil po své budoucí manželce už během studentských let. Hodně se mu totiž líbila už v době, když

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden